کوله پشتی فوروارد مدل FCLT 3311

کوله پشتی فوروارد مدل FCLT 3311

کوله پشتی FCLT3311 از محصولات تولیدی شرکت فوروارد می باشند که برای لپ تاپ های ۱۵٫۶ تا ۱۶٫۴ اینچی بسیار گزینه ی مناسبی می باشند. قسمت محفظه ی داخل این کوله از لایه های ضربه گیر پوشانده شده تا از وارد شدن فشار و ضربه های احتمالی به لپ تاپ جلوگیری کند. همچنین این کوله برای تبلت محفظه ای جداگانه تعبیه کرده است. فضای داخلی کوله پشتی فوروارد نیز یک محفظه ی اصلی برای قرار گرفتن لپ تاپ دارد و دو محفظه ی زیپی بزرگ برای قرار گرفتن سایر وسایل جانبی طراحی شده است. دو جیب زیپی دیگر نیز جهت دسترسی آسان به قسمت جلوی کوله هم در این کوله قرار گرفته است. در دو طرف کیف پارچه ای توری و در پشت آن پدهای ضد تعریق نصب شده است. این کوله پشتی دارای بند مرکز ثقل شانه بوده که برای جلوگیری از فشار زیاد به کمر می باشد و از پارچه ی برزتن در آن استفاده شده است. استفاده از این کوله برای افرادی که نگران حمل و آسیب رسیدن به لپ تاپ هستند نیز بسیار مناسب می باشد.

کوله پشتی فوروارد مدل FCLT 3311
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT 3311

مزیت مهم لپ تاپ ها قابل حمل بودنشان می باشد اما حمل کردن آنها نیز مستلزم مراقبت از لپ تاپ ها می باشد به همین علت با ورود لپ تاپ و تبلت ها کیف های مخصوصی برای آنها تولید شد.این کیف ها و کوله دارای سایز ، رنگ و اشکال مختلفی هستند برخی از آنها به صورت دستی ف برخی کوله و برخی رو دوشی می باشند.

کوله پشتی ها معمولا از پارچه های برزنت تولید می شوند. برزنت پارچه ای محکم بوده که از نفوذ آب هم جلوگیری خواهد کرد. همچنین این پارچه ها در مقابل نور خورشید هم بسیار مقاوم می باشند. برخی کیف ها فقط پدهای ضد ضربه دارند. بهترین شیوه ی حمل لپ تاپ ها استفاده از کوله پشتی می باشد زیرا هم دیرتر کاربر را خسته کرده و هم راحتر حمل می شوند.کوله پشتی ها اکثرن دارای دو بند بوده که هر چه این دو بند پهن تر باشد فشار کمتری به شانه ها وارد می شود. استایل این کوله پشتی برای نوجوانان و جوانان مناسب است و حتی می توان برای مدرسه و دانشگاه هم از آنها استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *