کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس مدل ۷۵۶۰

کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس  مدل ۷۵۶۰

به طور کلی کوله لپ تاپ ریواکیس مدل۷۵۶۰  برای نگهداری از لپ تاپ ۱۵٫۶ اینچی و حتی کوچکتر  طراحی و تولید می شود. ابعاد کوله پشتی ریواکیس با مدل ۷۵۶۰؛  ۱۱۵ * ۳۱۰ * ۴۲۵ میلی مترمی باشد. وزن نهایی کوله ریواکیس مدل  ۷۵۶۰ چیزی در حدود ۴۹۵ گرم می باشد . با بدنه ای از جنس برزنت ( قابل شست و شو ) بسیار مستحکم ؛ طی مراحل بسیار پیشرفته از شرکت تولیدی وارد بازار فروش می شود.

کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس  مدل ۷۵۶۰ همان طور که در بالا اشاره شد ؛ از برزنت ضد آب تهیه شده است که علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب؛ دارای استحکام و انعطاف پذیری بسیار بالا ، با کیفیت والبته با قیمتی بسیار مناسب در بازار دیده می شود .

برزنت در صنعت کیف سازی نقش بسیار ارزنده ای ایفا می کند و بعلاوه در برابر نور خورشید نیز مقاومت بسیار بالایی دارد و از این روبه راحتی تغییر رنگ نمی دهد. بنابراین  با کوله پشتی ریواکیس  مدل  ۷۵۶۰حتی در روزهای بارانی جای هیچ نگرانی وجود ندارد.علاوه بر محفظه نگهداری لپ تاپ مجهز به محفظه نگهداری تبلت ۱۰٫۱ اینچی نیز می باشد .

کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس  مدل 7560
کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس مدل ۷۵۶۰

توجه داشته باشید که فضایی که برای نگهداری لپ تاپ طراحی شده است به وسیله پدهایی ابری مانند پوشیده شده است که تا حد امکان از لپ تاپ در برابر آسیب دیدگی و خسارت محافظت می کنند.  تمام محفظه های این کوله پشتی به وسیله زیپ باز و بسته می شوند .  علاوه بر فضایی که برای نگهداری از لپ تاپ طراحی شده است ، دارای فضاهایی برای نگه داری لوازمات جانبی لپ تاپ (ماوس ؛شارژر؛ ؛ کتاب و سایر وسایل شخصی وخودکار و . …. ) می باشد. تعدد جیبها در این کوله سبب شده است تا نظم و ترتیب خاصی به وسایل کاربر ببخشد . اما با استفاده از دو بند پهن در پشت کوله(کاهش فشار به شانه ها )  ؛ می توان به صورت کوله پشتی از این کیف بهره ببرید و حتی می توانید از بند دستی آن برای مدت کوتاه  استفاده کنید.

با توجه به حمل و جابه جایی لپ تاپ ها نسبت به کامپیوتر های خانگی یا PC ؛ باید از کیف و کوله های مخصوص و بسیار با کیفیت برای حمل و نقل آنها استفاده نمود تا از آسیب دیدگی آن ها جلوگیری کرد. کیف و کوله های حمل و نگهداری لپ تاپ ها در اشکال و رنگ های بسیار متنوعی در بازار یافت می شوند. در این میان شرکت ریواکیس از جمله برندهای بسیار معتبر در تولید وسایل جانبی لوازم الکترونیکی است .

شاید بتوان سالم ترین روش برای حمل لپ تاپ ها را کوله پشتی ها  دانست زیرا حمل این گونه کوله ها حتی با وزنی بیش از ۳ کیلوگرم هیچ گونه آزاری به فرد نمی رساند و به واسطه داشتن بند هایی کاملا استاندارد برای حمل کوله راحتی شما را تضمین می کنند .

توجه کنید که این بند های پهن قابلیت تنظیم شدن دارند و می توانید با توجه به جثه خود آن ها را تغییر دهید. کوله پشتی لپ تاپ ریواکیس مدل ۷۵۶۰ پیشنهادی بسیار عالی  برای نوجوانان و جوانان می باشد زیرا مناسب برای مکان هایی همچون مدرسه و دانشگاه و.. می باشدو بعلاوه بسیار شیک و مدرن بوده و در اشکال و رنگ های بسیار متنوعی در بازار یافت می شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *