کوله پشتی لپ تاپ مدل KD802 برای لپ تاپ ۱۵٫۶ اینچی

کوله پشتی لپ تاپ مدل KD802 برای لپ تاپ ۱۵٫۶ اینچی

کوله پشتی لپ تاپ مدل KD805 جهت استفاده ی شما عزیزان بوده که به صورت روزانه می توانید از آن استفاده کرده و حمل راحتی نیز دارد. این کوله پشتی جهت استفاده ی لپ تاپ های ۱۵٫۶ اینچی بوده که لپ تاپ به کمک دو بند نگهدارنده در جای خود محکم و ایمنی خواهد بود.

شرکت تولیدی این کوله ها ، در طراحی آنها جیبی کوچک جهت نگهداری کارت ها ،شارژرلپ تاپ ، پاوربانک و سایر وسایل شخصی کوچک نهاده است.همچنین این کوله دارای دو جیب دیگری هم می باشد که از آنها هم می توان جهت گذاشتن وسایل ضروری خود استفاده نمود. دو جیب توری هم در دو طرف کوله پشتی طراحی شده که می توان در آنها بطری های آب یا نوشیدنی خود را نگهداری کنید.

کوله پشتی لپ تاپ مدل KD802 برای لپ تاپ 15.6 اینچی
کوله پشتی لپ تاپ مدل KD802 برای لپ تاپ ۱۵٫۶ اینچی

خوشبختانه امروزه لپ تاپ ها حجم وسیعی از اطلاعات را در خود ذخیره خواهند کرد و افراد می توانند در هر کجا که می روند این اطلاعات را با خود حمل نمایند. همچنین با حجم بالای اطلاعات کاربران می توانند مقالات و کتاب ها را به صورت الکترونیکی در لپ تاپ بریزند که البته با پیشرفت تکنولوژی موبایل ها و تبلت ها هم این امور را انجام خواهند داد ولی برای انجام بسیاری از کارها از لپ تاپ استفاده ی بیشتری خواهد شد.

کوله پشتی ها و کیف های دستی حمل لپ تاپ از لوازم جانبی لپ تاپ به حساب می آیند. معمولا دانشجویان از این کیف ها بیشتر استفاده کرده که وسایل زیادی را در آنها گذاشته و حتی به دلیل وزن کم و جمع و جور بودن آنها،می توانند برای مسافرت هایشان از این کوله ها یا کیف های دستی استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که نباید این کوله ها را زیاد سنگین کرد زیرا دلیل بندهایشان که از لایه های ابری و بادی طراحی شده اند ممکن است بعد از مدت زمان زیادی شما را دچار خستگی کند و مقاومت چندانی در مقابل اجسام سنگین نخواهد داشت .این مدل کوله پشتی دارای ظاهری زیبا و رنگی شاد می باشد که حتی می توان از آن برای مدرسه یا دانشگاه هم استفاده کرد. طراح مورد نظر در قسمت لپ تاپ محفظه هایی حباب مانند نهاده تا از برخورد هر گونه اشیاء یا جسمی به لپ تاپ جلوگیری کند که البته این حباب های ابری نمی توانند محافظ خوبی برای لپ تاپ ازپرت شدن کیف از ارتفاع شوند.ابعاد این کوله پشتی زیبا شامل ۴۸۰× ۳۸۰ ×۱۰۰ میلی متر  و دارای وزنی معادل ۵۸۰ گرم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *