کوله پشتی لپ تاپ Salomon مدل ۱۰۹

کوله پشتی لپ تاپ Salomon  مدل ۱۰۹

کوله پشتی لپ تاپ ، به طور کلی این کوله برای لپ تاپ هایی در محدوده ۶/۱۵ اینچی طراحی و تولید می گردد. کوله پشتی سالومون در دو رنگ مشکی و سورمه ای تولید می شود . بسیار شیک و جادار است و در حین زیبایی؛ سادگی منحصر به فردی دارد . از نکات بارز این کوله پشتی می توانیم به تجهیزات مربوط به سلول های هوا اشاره کنیم؛  در واقع سلول های هوا برای جلو گیری ازآسیب و ضربه به لپ تاپ  تعبیه می شوند تا لپ تاپ را ازهرگونه  ضربه احتمالی و آسیب حفظ کنند . مجهز به محفظه مخصوص برای نگهداری موبایل و یا عینک می باشد .

کوله پشتی لپ تاپ Salomon مدل 109
کوله پشتی لپ تاپ Salomon مدل ۱۰۹

توجه داشته باشید که جیب کوچکی در کنار کوله طراحی شده است. کوله پشتی سالومون مجهز به دو بند طبی و پد دار در پشت است که برای حمل کوله برای مدت طولانی بسیار کاربرد دارد .  دسته ی کوله پشتی سالومون با مدل ۱۰۹ ضد تعرق و بسیار مستحکم بوده و بعلاوه نکته قابل توجه در مورد این کوله این است که ؛ کانال هوا در قسمت پشتی بر گردش هوا ندارد . سطح کیفیتی این کوله پشتی بسیار بالاست . وزن کلی این کوله پشتیSalomon  با مدل ۱۰۹ در حدود ۸۸۰ گرم برآورد شده است .

توجه کنید که وجود سلول های هوا و همچنین پارچه ضد آب تا حدودی بر وزن کلی کوله تاثیر گذار هستند . اگر نمیخواهید زمان  زیادی کوله را حمل کنید ما به شما کوله پشتی لپ تاپ  سالومون با مدل ۱۰۹ را پیشنهاد می دهیم . با استفاده از این کوله می توانید به تمام وسایل شخصی خود نظم ببخشید و هر کدام را در جایی که تعبیه شده است قرار دهید . وسایلی همچون ؛تلفن همراه ؛ هارد اکسترنال ؛ کیف پول و سایر وسایل جانبی لپ تاپ وتبلت  را می توانید در آن قرار دهید . مجهزبه جیبی برای نگهداری  انواع  کتاب و سایر وسایل شخصی نیز می باشد . زیپ برای باز و بسته کردن تمام محفظه های کیف استفاده شده است . کوله پشتی لپ تاپ سالومون از پارچه ای ضد آب ساخته شده است که از این رو برای حمل لپ تاپ در روزهای بارانی جای هیچ نگرانی نیست .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *