کیف لپ تاپ کیس لاجیک مدل TOP

کیف لپ تاپ کیس لاجیک مدل TOP

کیف لپ تاپ ، همان طور که می دانید به دلیل استفاده ی بسیار بالا از لپ تاپ ها و انباشته کردن حجم بالایی از اطلاعات مهم و کاربردی در آن ها همانند انواع کتاب ها و مقالات، به صورت الکترونیکی ؛ نگه داری و حفاظت از این گونه ابزار ها بسیار مهم است .از طرف دیگر با به همراه داشتن لپ تاپ دنیای بسیار گسترده ای از اطلاعات  را همیشه همراه خود داریم و در هر مکان و زمان می توانیم از آن ها بهره مند شویم .

البته در این راستا ابزار های دیگری همچون موبایل و تبلت نیز جایگاه ویژه ای دارند ولی تا به امروز نتوانسته اند جای کامپیوتر و ویا لپ تاپ را بگیرند . پس همان طور که مشخص است ؛حفاظت از این گونه ابزار ها به وسیله ی کیف های مخصوص بسیار ضروری است . کیف لپ تاپ کیس لاجیک مدل TOP loading VNAI – ۲۱۵  به منظور نگهداری از لپ تاپ و با به کارگیری مواد اولیه بسیار با کیفیت (استحکام و انعطاف پذیری بسیار فوق العاده ) و بعلاوه مجهز به لایه های سلول هوا (Air Cell) از طرف شرکت سازنده طراحی و تولید می شود . پوشش داخلی سلول های هوا در واقع از لپ تاپ در برابر خط و خش و ضربه محافظت می کنند .

کیف لپ تاپ کیس لاجیک مدل TOP
کیف لپ تاپ کیس لاجیک مدل کیف لپ تاپ کیس لاجیک مدل TOPTOP

طراحی و فضای داخلی کیف برای لپ تاپ های ۱۵٫۶ اینچی است . مجهز به چندین جیب در فضای داخلی و خارجی  برای نگه داری وسایل جانبی لپ تاپ(شارژر ؛ موس ؛ هارد اکسترنال ؛ ماشین حساب  و ..) می باشد که به وسیله زیپ باز و بسته می شوند و کیفیت و سطح کارایی این زیپ ها از نقطه قوت های این کیف محسوب می شوند .

توجه کنید که این کیف مجهز به دو دسته که یکی کوتاه( دستی) و دیگری رودوشی (بلند) است که قابلیت تنظیم شدن دارد و می توانید بند آن را کوتاه و یا بلند کنید و یا از محل اتصال به طور کامل آن را جدا کنید و در صورت لزوم آن را متصل کنید . جنس این کیف یا کوله پشتی از پلی استربسیار با دوام و مقاوم است. توجه داشته باشید که دیوار های این کیف ضد ضربه نیستند ولی کیفیت و انعطاف پذیری خیلی خوبی دارند .

وزن کلی کیف لپ تاپ چیزی در حدود ۵۰۰ گرم (بسیار سبک )می باشد. کیف لپ تاپ کیس لاجیک مدل TOP loading VNAI – ۲۱۵  در میان دانشجویان ؛مدرسین ؛ کارمندان و حتی دانش آموزان و افراد عادی برای حمل اسناد ومدارک ؛ جزوات  و وسایل مورد نیاز روزمره و …از استقبال خاصی برخوردار است . زیرا این کیف بر خلاف ظاهر ساده  اش با هر نوع پوششی هماهنگی دارد و بعلاوه نسبت به کیفیت و امکاناتی که دارد با قیمتی بسیار مناسب در بازار عرضه می شود . ابعاد این کیف ۳۲۰ *۱۱۰ * ۴۰۰ میلیمتر می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *