در حال نمایش 14 نتیجه

کمپین بزرگ خرداد شروع شد!

کمپین بزرگ خرداد شروع شد. 29 اردیبهشت تا 13 خرداد. تخفیفات باورنکردنی!

زمان باقی مانده تا پایان جشنواره

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه

فیلتر های فروشگاه

کیسه خواب تک نفره فوروارد مدل FCLT3031 TEMPRETURE STYLER

۳۳۷,۲۵۰ تومان
قابل پرداخت در 4 قسط ۳۳۷,۲۵۰ تومان (اسنپ پی)

کیسه خواب تک نفره فوروارد مدل FCLT3014 PROFESSIONAL CAMP

۳۴۲,۲۵۰ تومان
قابل پرداخت در 4 قسط ۳۴۲,۲۵۰ تومان (اسنپ پی)

کیسه خواب، یکی مهم ترین وسایل کمپینگ است که خوابی دلپذیر را در طول اقامت تضمین می کند. به لطف کیسه خواب های عایق دما، می توانید فعالیت کمپینگ خود را بدون هیچ مشکلی و بدون احساس سرما سپری کنید.

کیسه خواب یک پوشش عایق است که برای گرم نگه داشتن فرد در هنگام خواب در فضای باز، مانند کمپینگ، کوهنوردی یا پیاده روی استفاده می شود. کیسه های خواب در اشکال، اندازه ها و درجه بندی های مختلف موجود هستند تا متناسب با نیازهای مختلف آب و هوایی و ترجیحات شخصی باشند.

انتخاب کیسه خواب مناسب

هنگام انتخاب و خرید کیسه خواب مناسب، باید به مدت زمانی که میخواهید از کیسه استفاده کنید، فصل و شرایط هوایی منطقه خود توجه کنید. جدای از این موارد مانند وزن، حجم و پرشدن نیز مهم هستند.

هنگام انتخاب کیسه خواب، باید چند عامل را در نظر بگیرید:

  • آب و هوا: چه نوع آب و هوایی را در آن کمپ می کنید؟ اگر قصد دارید در هوای سرد کمپ بزنید، به کیسه خوابی با درجه حرارت مناسب نیاز دارید.
  • رتبه‌بندی دمایی: کیسه‌های خواب دارای رتبه‌بندی دمایی هستند که نشان می‌دهد تا چه دمایی می‌توانند شما را گرم نگه دارند. رتبه‌بندی‌های دمایی بر اساس استانداردهای مختلفی تعیین می‌شوند، بنابراین هنگام مقایسه کیسه‌های خواب از برندهای مختلف، به این نکته توجه داشته باشید.
  • نوع عایق: عایق‌های مصنوعی به طور کلی ارزان‌تر و بادوام‌تر از عایق‌های پر پرندگان هستند، اما ممکن است به اندازه آنها گرم نباشند. عایق‌های پر پرندگان گرما را به طور موثرتری حفظ می‌کنند، اما گران‌تر و حساس‌تر به رطوبت هستند.
  • ویژگی‌های اضافی: برخی از کیسه‌های خواب دارای ویژگی‌های اضافی مانند کلاه، یقه‌های ضد باد، و جیب‌های داخلی هستند. این ویژگی‌ها می‌توانند راحتی و کارایی کیسه خواب را افزایش دهند.
  • فصل: در چه فصلی کمپ می کنید؟ کیسه های خواب در رتبه بندی های مختلفی برای فصل های مختلف سال موجود هستند.
  • ترجیحات شخصی: چقدر حرکت در کیسه خواب خود دوست دارید؟ آیا دوست دارید گرم بخوابید یا خنک؟

نکات استفاده از کیسه خواب

  • قبل از رفتن به کمپ، همیشه کیسه خواب خود را در خانه تست کنید تا مطمئن شوید که به اندازه کافی گرم است.
  • برای گرم ماندن در کیسه خواب، لباس های عایق بپوشید.
  • برای جلوگیری از فشرده شدن عایق، کیسه خواب خود را بیش از حد پر نکنید.
  • وقتی از کیسه خواب خود استفاده نمی کنید، آن را در کیسه نگهداری خود نگهداری کنید تا از آن در برابر گرد و غبار و کثیفی محافظت کنید.

عملکرد کیسه خواب

به طور کلی در مورد کیسه خواب صحبت کنیم. آنها دمای بدن ما را با گرم کردن هوای محبوس شده در لباس‌ها با گرمای بدن ما حفظ می‌کنند. معمولا با زیپ از سمت راست یا چپ باز و بسته می شوند. برخی از مدل ها نیز با زیپ در وسط تولید می شوند. برخی از آنها نیز می توانند کاملا باز شوند و تبدیل به یک پتوی معمولی شوند.

هدف اصلی کیسه خواب گرم نگه داشتن بدن شما در زمانی است که گردش خون به دلیل کاهش دما کاهش می یابد. چیزی که معمولاً شناخته شده است این است که بسته به انتخاب جنس کیسه خواب، در نظر بگیرید که آیا شما را گرم نگه می دارد یا خیر.

کیسه خواب های تابستانی معمولاً مستطیل شکل هستند. بزرگ‌ترین مزیت کیسه‌خواب‌های مستطیلی این است که پهن و متناسب هستند و حرکت در آن‌ها را آسان‌تر می‌کند.

برندهای کیسه خواب

برند فوروارد کیسه خوابی است که عموماً مورد استفاده قرار می گیرد زیرا عملکرد کلی آن خوب است و قیمت آن بسیار ارزان تر از کیسه خواب های دیگر است. از آنجایی که از پلی استر ساخته شده است، ساختار سریع خشک شدن دارد و حتی اگر خیس شود، عملکرد گرمایش خود را انجام می دهد. تمیز کردن آن راحت تر است.

عملکرد گرمایش آنها بسیار خوب است.