کوله پشتی لپ تاپ کیس لاجیک Jaunt WMBP – 115

کوله پشتی لپ تاپ کیس لاجیک Jaunt WMBP – 115

کوله پشتی ، اگر شما هم جزء افرادی هستید که هر روز لپ تاپتان را به همراه سایر وسایل شخصی خود حمل می کنید ؛ ما به شما کوله پشتی لپ تاپ کیس لاجیک Jaunt WMBP – ۱۱۵ را پیشنهاد می کنیم . همان طور که می دانید مراقبت و نگهداری از این ابزار الکترونیکی گران قیمت امری ضروری است و از جهت دیگر ؛ به لحاظ فشاری که به کاربر وارد می آید باید ملاحظات ارگونومیک در آن لحاظ شده باشد.

راحتی و جادار بودن کوله برای حمل سایر وسایل شخصی نیز از دیگر مواردی است که باید در حین خرید کوله و یا کیف مخصوص لپ تاپ، در نظر داشته باشیم . بندهای پهنی که در این کوله استفاده شده است سبب کاهش فشار به شانه ها و در نتیجه راحتی کاربر می گردد .  توجه کنید که این کوله مجهز به دسته ای نرم و البته بسیار منعطف است که به روش دستی بسیار محکم دوخته شده است . دارای محفظه جداگانه برای لپ تاپ های ۱۵٫۶ اینچی و تبلت ۱۰ اینچی  می باشد . مجهز به چندین جیب در فضای داخلی و خارجی  برای نگه داری وسایل جانبی لپ تاپ(شارژر ؛ موس ؛ هارد اکسترنال ؛ ماشین حساب  و ..) می باشد که به وسیله زیپ باز و بسته می شوند. در دو طرف کوله نیز جیب توری کوچک برای حمل بطری آب یا نوشیدنی اعمال شده است .

 کوله پشتی لپ تاپ کیس لاجیک مدل Jaunt WMBP -115 مناسب برای لپ تاپ 15.6 اینچی
کوله پشتی لپ تاپ کیس لاجیک مدل Jaunt WMBP -115 مناسب برای لپ تاپ ۱۵٫۶ اینچی

وزن کلی کوله چیزی در حدود ۵۵۰ گرم (بسیار سبک )می باشدو برای افرادی که زیاد به مسافرت می روند و یا وسایل زیادی را با خود حمل می کنند بسیار مناسب است. کوله پشتی  لپ تاپ کیس لاجیک مدل   Jaunt WMBP – 115در میان دانشجویان ؛مدرسین ؛ کارمندان و حتی دانش آموزان و افراد عادی برای حمل اسناد ومدارک ؛ جزوات  و وسایل مورد نیاز روزمره و …از استقبال خاصی برخوردار است. این کوله پشتی با رنگ های بسیار متنوعی(خاص محیط های رسمی ) در بازار دیده می شود .

همان طور که می دانید به دلیل استفاده بسیار بالا از لپ تاپ ها و انباشته کردن حجم بالایی از اطلاعات مهم و کاربردی در آن ها همانند انواع کتاب ها و مقالات، به صورت الکترونیکی ؛ نگه داری و حفاظت از این گونه ابزار ها بسیار مهم است .از طرف دیگر با به همراه داشتن لپ تاپ دنیای بسیار گسترده ای از اطلاعات  را همیشه همراه خود داریم و در هر مکان و زمان می توانیم از آن ها بهره مند شویم . البته در این راستا ابزار های دیگری همچون موبایل و تبلت نیز جایگاه ویژه ای دارند ولی تا به امروز نتوانسته اند جای کامپیوتر و ویا لپ تاپ را بگیرند . پس همان طور که مشخص است ؛حفاظت از این گونه ابزار ها به وسیله ی کیف و کوله های مخصوص بسیار ضروری است. ابعاد این کوله پشتی  ۲۷۰ *۳۱۰ * ۴۵۰ میلیمتر می باشد .ناگفته نماند که جنس این کوله پشتی کیس لاجیک از نایلون است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *