مقالات

کوله پشتی دخترانه و موضوعاتی که باید در خرید دقت کنید

انواع کوله پشتی دخترانه

قطعاً برای خرید کوله‌پشتی می‌بایست به برخی نکات توجه کنید ، خیلی از افراد در سال جدید تحصیلی به دنبال خرید وسایل مورد نیاز خود هستند. یکی از وسایلی که معمولاً دانش‌‌آموزان و دانشجویان با آن درگیر می باشند کوله پشتی است، چرا که کوله‌پشتی می‌تواند وسایل زیادی را در خود جای داده و وسایل سنگین را حمل کند. کوله‌پشتی مانند هر وسیله دیگری مختص خانم‌ها نیز وجود دارد. خیلی از خانم‌ها سعی دارند مد روز حرکت کرده و به دنبال انتخاب‌های مناسب هستند. ما در این نوشته می‌خواهیم در مورد ویژگی‌های مناسب یک کوله‌پشتی مطالبی را برای شما قرار دهیم دقت کنید مطالبی که در این نوشته بیان می‌شود مختص دانشجویان دختر و دانش‌‌آموزان دبیرستان می باشد که علاقمند کوله‌پشتی هستند شما می‌توانید از بین گزینه های گفته شده به راحتی و با توجه به سبک و نیاز خود کوله‌پشتی مخصوص خود را خریداری کنید. در ادامه به انواع کوله پشتی دخترانه اشاره‌هایی خواهیم داشت.

مدل کوله پشتی های جدید دخترانه 2017

 • کوله پشتی چرم صورتی

کوله پشتی چرم یکی از انواع کوله‌پشتی‌ها می‌باشد که مورد علاقه خانم‌ها است چرا که رنگ صورتی برای دختران یک رنگ مورد علاقه می باشد و طرفداران زیادی دارد. یک کوله‌پشتی مناسب از جنس چرم می تواند به راحتی نیاز شما را برای حمل انواع لوازم و وسایل راحت کند.

 • کوله پشتی مشکی مات

دقت کنید که رنگ سیاه یک رنگ جهانی می باشد که هیچ وقت از مد نمی‌افتد، رنگ مشکی مات یکی از رنگ‌های پرطرفدار است که این روزها ترند شده است شما برای تهیه کوله پشتی می توانید از کوله پشتی مشکی مات استفاده کنید.

 • کوله پشتی از جنس چرم سوراخ دار

کوله‌پشتی‌ها از جنس‌های مختلفی تشکیل شده‌اند ، کوله پشتی از جنس چرم سوراخ‌دار به دلیل داشتن سوراخ‌های مختلف باعث ایجاد طرح‌های منظم و شیک می‌شود این کوله‌پشتی‌ها حالت ورزشی داشته و برای خانم‌هایی که از اهل رفتن به باشگاه هستند بسیار مناسب می‌باشد.

 • مدل‌های کوله پشتی گلدار

شما می‌توانید این کوله‌پشتی را هم برای ورزش و هم برای مدرسه و دانشگاه استفاده کنید. طرح‌های گل‌دار این روزها مد می باشد. دقت کنید که طرح‌های گل‌دار مختلفی در بازار وجود دارد که شما می‌توانید براساس سلیقه خود یکی از این طرح‌ها را انتخاب کنید. قطعاً یکی از کوله پشتی های مورد علاقه دختران کوله پشتی های گل‌دار است که دارای زیبایی‌های خاصی می باشد.

 • مدل‌های کوله پشتی قرمز تند

یکی از رنگ‌های مورد علاقه دختران رنگ قرمز است زیبایی رنگ قرمز از نظر دختران آن‌چنان بالا می باشد که در کوله‌پشتی نمای زیبایی را به این وسیله کاربردی می دهد. اگر می‌خواهید جذابیت خود را افزایش دهید می‌توانید از کوله‌پشتی قرمز تند استفاده کنید.

 • مدل‌های کوله پشتی فوتوریستی

سبک فوتوریسم یکی از سبک‌های ریشه‌دار در طراحی مد و پوشاک و لباس می باشد که دارای نشانه‌های خاصی است اگر بخواهیم مثالی در این زمینه بیان کنیم رنگ‌های متالیک، افراد را یاد سفینه‌های فضایی می‌اندازد تعدادی از کیف و کوله های دخترانه وجود دارد که با رنگ چرم متالیک دارای سبک فوتوریسم تولید و روانه بازار شده است.

 • کوله پشتی‌های چشم دار

کوله‌پشتی‌های چشم دار یکی از انواع کوله پشتی های دخترانه می‌باشد که دارای سبک خاص و فانتزی است. کوله‌پشتی چشم دار در رنگ‌های تیره و خنثی طراحی شده‌است و یک جفت چشم درشت در پشت کوله طراحی شده است.

 • مدل‌های کوله پشتی دوکاره

خیلی از دختران علاقمند می باشند که کوله‌پشتی را بر روی دوش خود حمل کنند و برخی دیگر از تکرار این کار خسته می شوند اگر بتوان کوله‌پشتی را روی دست حمل نمود خستگی کاهش پیدا می‌کند. بدین منظور شما می‌توانید از کوله پشتی دو کاره نیز استفاده کنید که بسیار جالب توجه می‌باشد.

 • مدل‌های کوله پشتی برزنتی

از دیگر انواع کوله پشتی دخترانه می‌‌توان به کوله‌پشتی‌های برزنتی اشاره کرد که دارای جنس مناسب هستند شما برای استفاده از کوله پشتی های برزنتی می‌بایست جنس مناسب را خریداری کنید تا در درازمدت دچار مشکل نشود.

 • کوله پشتی رنگین کمانی

کوله پشتی رنگین‌کمان یکی از مدل‌های پرطرفدار امروزی می باشد چرا که می‌‌توان با انواع لباس‌های مختلف و در رنگ‌های متفاوت آن را ست نمود. اگر شما از جمله خانم‌هایی هستید که به یک رنگ یا دورنگ رضایت نمی‌دهید می‌توانید این مدل را انتخاب کنید.

 • مدل‌های کوله پشتی کلاسیک رسمی

خیلی از افراد تصور می‌کنند که کوله‌پشتی مخصوص دانشجویان و دانش‌‌آموزان می‌باشد و سبک رسمی به خود ندارد اما کوله‌پشتی‌های رسمی کلاسیک وجود دارد که برای اداره می‌‌توان به‌راحتی از آن استفاده نمود.

 • کوله پشتی سفری

یکی از لوازم مورد نیاز سفر کوله پشتی می باشد که شما می‌توانید برای حمل وسایل خود از آن استفاده کنید اگر اهل سفر هستید قطعاً می‌توانید با استفاده از یک کوله‌پشتی وسایل خود را به‌راحتی حمل کنید. کوله‌پشتی‌های سفر دارای ویژگی‌های خاصی هستند که ازجمله آن‌ها می‌‌توان به ضد آب بودن، بزرگ بودن و بادوام بودن آن اشاره کرد. توصیه می کنیم در هنگام خرید به نکات گفته شده توجه کنید.

 • کوله پشتی چرم آبی

رنگ چرم آبی یک رنگ بسیار جدید در تولید کوله‌پشتی‌های دخترانه می باشد که برای فصل پاییز و زمستان مناسب است. علت استفاده این رنگ‌ها در فصل پاییز و زمستان به دلیل رنگ آبی آسمان می باشد.

 • مدل‌های کوله پشتی کلاسیک ساده

خیلی از افراد سادگی را دوست دارند و اهل پوشیدن لباس‌های ساده هستند از همین رو به دنبال کوله‌پشتی‌های ساده می‌گردند. در تولید کوله‌پشتی‌ها انواع مدل‌ها در نظر گرفته شده است و قشرهای مختلف را با سلایق مختلف پوشش می‌دهد. شما می توانید کوله پشتی کلاسیک ساده را استفاده کنید که هیچ وقت از مد نمی افتد.

 • کوله پشتی سفید

رنگ سفید از جمله رنگ هایی می‌باشد که برخی افراد آن را دوست دارند و برخی دیگر از آن متنفر می باشند. رنگ سفید به دلیل این‌که زود کثیف می شود خیلی مورد علاقه خانم‌ها نمی‌باشد اما کوله‌پشتی سفید برای خرید خانم‌ها در نظر گرفته شده است.

 • مدل‌های کوله پشتی جیر

در تولید کوله پشتی از مواد مختلفی مانند چرم، پلاستیک، برزنت و پارچه استفاده می شود. دراین‌میان کوله‌پشتی جیر یکی از کوله پشتی هایی می‌باشد که دارای طرفداران زیادی می باشد. اگر می‌خواهید یک کوله‌پشتی متفاوت و خاص داشته باشید می‌توانید این مدل را خریداری کنید.

 • مدل‌های کوله پشتی طرحدار

کوله‌پشتی‌های طرح دار در بازار به‌وفور یافت می‌شود که شما می‌توانید برحسب سلیقه خود انتخاب مناسبی داشته باشید. کوله‌پشتی‌های طرحدار دارای این ویژگی می باشند که شما می‌توانید با لباس‌های متنوع خود آن را ست کنید.

 • مدل‌های کوله پشتی نایلونی

کوله‌پشتی نایلونی یکی از کوله‌پشتی‌های جدیدی می‌باشد که از کیف‌های مدرسه الهام گرفته شده است. جنس آن نایلونی بوده و کاملاً تطبیق‌پذیر می‌باشد و بسیار بادوام و جمع‌وجور است.

 • مدل‌های کوله پشتی مینی

کوله‌پشتی‌های مینی نیز وجود دارد که در سایز کوچک بوده و به نسبت کوله‌پشتی‌های معمولی دارای فضای کمتری برای قرارگیری لوازم می‌باشد که شما می‌توانید آن را انتخاب کنید.

 • مدل‌های کوله پشتی بافت دار

کوله‌پشتی بافت‌دار یک کوله‌پشتی ساده از جنس چرم بوده که با ابزارهای خاص دارای طرح‌های ظریف و زیبایی می باشد شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و همچنین بودجه خود بهترین کوله‌پشتی را برای خود انتخاب کنید. امیدواریم راهنمای کوله پشتی دخترانه برای شما مفید واقع شده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *